• reklam@firmaadresrehberi.com

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Mart 13, 2019 4:01 pm

Nokian WetProof Yeni Yaz Lastiği

Nokian WetProof Yeni Yaz Lastiği

Yeni Nokian Wetproof, binek otomobiller için güvenli ve güvenilir bir yaz lastiğidir. Mükemmel ıslak frenleme yetenekleri ve güçlü suda kızaklama direnci ile Nokian Wetproof, yağmurlu günlerde bile sürüşü kolaylaştırır.

Nokian Tyres’in modernize edilmiş yeni yaz lastiği Nokian Wetproof, maksimum konfor ve aşırı güvenlik arasında iyi dengelenmiştir. Nokian Wetproof yağmurlu günlerde istikrarlı bir performans sunar ve kötü yol koşulları için ek konfor sağlar. İnce ayarlı ıslak ve kuru özellik dengesinin arkasındaki sır, yeni Dual Zone Safety konseptidir. Bu eşsiz Dual Zone Safety teknolojisi, her koşulda güvenlik ve sürüş güvenliği sağlarken, yuvarlanma direncinde yakıt verimliliği ve çevre dostu sürüşü destekler.

Dual Zone Safety – Islak ve kuru yollar üzerinde tam kontrol

Daha iyi performans dengesi sağlamak için, Nokian Wetproof yeni bir asimetrik sırt desenine sahiptir. Yeni sırt deseni, çekişi iyileştirir ve ıslak ve kuru özellikler arasında iyi bir denge sağlar, ayrıca dayanıklılığı ve lastik aşınmasını iyileştirir.

Maksimum konfor ve birinci sınıf güvenlik sağlamak için, lastiğin sırt alanı iki fonksiyonel bölgeye ayrılmıştır. Dual Zone Safety adı verilen bu yeni teknoloji, kuru ve ıslak performansın mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Lastiğe iyi bir stabilite sağlar ve tutunma özellikleri ile kolay ve emin manevra yapan Islak Emniyet Bölgesi içinde ıslak kavrama ve kızaklama direncini arttırır.

Yeni Nokian Wetproof – Yağmurlu günlerde huzurlu seyahat

Islak yollarda aşırı güvenlik

Maksimum konfor

Yakıt tasarrufu sağlar ve çevreyi korur

 

Firma Bilgileri

Polat Motorlu Araçlar
0 216 324 44 75 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.